November 2017 Results




SUPREME CHAMPIONSHIP  Results - Judged by The Mane Show. 

THE SUPREME CHAMPION of the November Show 2017 show is  - 


Tia Hulse & Hettie


Congratulations Tia & Hettie! What a special and beautiful mare Hettie is. She can turn her hoof to any discipline including motherhood..... A very well deserving Supreme Champion.

prev next



Everyday Dressage


Class ED1 - Intro A 2008 (lead rein riders allowed) - Sponsored by Trot Online www.trot-online.co.uk 


1st - Virginia Draper & Diamante Del Rey 74.35%

2nd - Natalie Hall & Blackhall Simon 69.13%

3rd - Kiera Broadhurst & Shimo 64.78%

4th - Alice Cooper & Merlyn 64.35%

= 5th - Shanice Monks & Cracker 61.74%

= 5th - Ruth Monks & Merlin 61.74 %

6th - Joanna Perrett & Lady Lola 60.43%

Tiffany Jenkins & Norman 57.83%


Class ED2 - Prelim 18 2002 - Sponsored by Orbitless Bridle www.orbitlessbirdle.co.uk 


1st - Sibella Valentine & Eddy 70.77%

2nd - Anna Sentance & Strong Survivor 67.69%

3rd - Dawn Harrison & Coacoa 66.15%

4th - Kathryn Smith & Pye 65.77%

5th - Alice Cooper & Merlyn 64.62 %


Class ED3 - Novice 34 2009


1st - Paula Marshall & Princess 70%

2nd- Sibella Valentine & Eddy 67.14%


Class ED4 - Elementary 50 2007 


1st - Kirsty Jenkins & Anyone Can Whistle 67.5%

2nd - Deb Hillary & Daimlers 62.86%


Class ED5 - Prix Caprilli Intro 3/Standard 6 (you choose) 


1st - Kiera Broadhurst & Shimo 64.5%

2nd - Alice Cooper & Merlyn 64%

3rd - Heidi Clifton & Merlin 61.6%




Equestrian Showing Online



Arena One - Traditional Showing/Breeds/Types - Photo Classes - Rosettes 1st - 8th Place + Specials (where awarded) - Prize to 1st place - £3.50 per class


Class 1 – Best Ridden Horse/Pony 


1st - Tia Hulse and Crunchie. A versatile all rounder.
2nd - Daniella Flintan and Zephyryn Firefly
3rd - Tia Hulse and Hettie
4th - Jo Johnston and Louis
5th -Tia Hulse and Abby
6th - Suzanne Bostock and Jemima
7th -Tia Hulse and Wisps
8th - Elsie Spicer and Izzy


Class 2 - Best In Hand Horse/Pony - Sponsored by Equiware www.equiware.co.uk.


1st - Mandy Phillips & Prince

2nd - Andrea Wilkinson & Pablo

3rd - Laura Hudd & Poultney Spring Blossom

4th - Tia Hulse & Wispa

5th - Ruth Monks & Bonnie

6th - Trudie Ball & Bob

7th - Angela Broadbent & BRSS Black Espresso

8th - Sophie Hands & Toffee


Class 3 - Best Veteran 


1st - Tia Hulse & Hettie - stunning mare in fantastic condition enjoying her work. 

2nd - Shanice Monks & Cracker 

3rd - Chris Coates & Morjoys Little Wounder 

4th - Andrea Gilder & Vienna 

5th - Becky Pick & Star 

6th - Lesley Flounders & Teddy Bear 

7th - Sue Hale & Echo 

8th - Kris Bryant & Glory


Class 4 - Youngstock - Sponsored by Hoggy, a mechanical horse with personality. 


1st - Fi Grabham & Fanta

2nd - Karen Birchall & Penrhos Ceri

3rd - Kirstie Diprose & Santarosa Hit

4th - Angela Broadbent & BRSS Ginger Crunch

5th - Jemma Colborne & Leo

6th - Annie Bishop & Jasmine

7th - Jayne Price & Firethorn Ariana

8th - Charlotte Porter & Gus

Special - Hannah Ratcliffe & Oscar


Class 5 - Best Rescue Horse/Pony –  Sponsored & judged by Asti Equestrian www.asti-equestrian.co.uk.


1st - Kris Bryand & Glory – What a sad sad sorry . Amazing to see the bond with her new owner & being able to trust humans again.

2nd - Leo Elsegood & Oakley

3rd - Teri McMeil & Molly

4th - Amanda Bettesworth & Tango

5th - Tina Johnson & Sally

6TH - Angela Broadbent & BRSS Peach Crumble

7th - Angela Broadbent & BRSS Coconut Rough

8TH - Liz Mitchell & Delilah


Class 6 - Arabs - Sponsored by Equine Answers Premium Supplements www.equineanswers.co.uk


1st - Pamela Aitken & Total Eclipse Amira 

2nd - Geraldine Price & South Down Dessert Star 

3rd - Kris Bryant & Glory 

4th - Andrea Gilder & Vienna 

5th - Chloe Rose & Ella 

6th - Anna Morris & Baraka 

7th - Cat Heath & Murraybrook Danger Mouse 

8th - Denise Berrill & Hugo


Class 7 – Junior Riding (incl. lead rein & first ridden) 


1st - Freja Noble Jennings - An effective and tidy rider
2nd - Chloe Flounders and Snowflake
3rd - Kate Gallamore and Little town Lola
4th - Scarlet Evans and Clibberwick Trickle
5th - Elsie Spicer and Izzy
6th - Daya Houghton
7th - Sophie Hands and Toffee
8th - Leo Elsegood and Oakley


Class 8 – Senior Riding (13 +) - Sponsored by Equine & K9 Behaviour Training. 


Very difficult to judge, all entrants were fantastic and places changed a few times! 


1st - Daniella Flintan & Zephyrin Firefly - beautiful and talented rider always getting the most out of this pony!
2nd - Tia Hulse - fantastic riding from horse to horse and from flatwork to fences.
3rd - Sibella Valentine & Eddy - a very close 3rd. Great position & posture, gentle hands - a beautiful picture of harmony.
4th - Jo Johnston & Louis - fantastic pair.
5th - Kayleigh Ferreria & Lucy
6th - Suzanne Bostock & Jemima
7th - Virginia Draper & Diamante Del Ray
8th - Kelsey Warrington & Bruce - what confidence and fun you two have - fab to see!


Class 9 - Dressage Divas - Sponsored by HayNet www.hay-net.co.uk


1st - Charlotte Rowland and Miami Retro - very elegant with the look of compulsion and listening to the rider.

2nd - Jo Johnston and Louis

3rd - Sibella Valentine and Eddy

4th - Kayleigh Ferriera and Ridinghill Silver Sunrise

5th - Trudie Bell & Tiny

6th - Issie Colbourne & Coco

7th - Daniella Flintan and Zephyrin Firefly

8th - Kimberley Eyers and Theo


Class 10 - Jumping Stars - Sponsored by Glamourati www.glamouratiuk.com. 


Wow. Each and every entry is a jumping star. Do these horses and ponies have wings?! 


1st - Trudie Ball & Tiny - making it look effortless. Such scope! 

2nd - Angela Broadbent & BRSS black espresso - what a pony! 

3rd - Steph Farrar & Sebastian - fab team in perfect harmony making it look easy! 

4th - Daniella Flintan & Zephyrin Firefly - such a talented duo 

5th - Tia Hulse & Crunchie 

6th - Sophie Huntley & Little Miss Blackberry 

7th - Alice Cooper & Merlyn 

8th - Angela Broadbent & BRSS Pumpkin Pie


Class 11 - Showing Stars - Sponsored & judged by GlowPony www.glowpony.com. 


1st - Laura Hudd & Poultney Spring Blossom 

2nd - Rebekah Flounders & Lyla 

3rd - Emma Reader & Bitofamadam 

4th - Angela Broadbent & BRSS pumpkin pie 

5th - Virginia Draper & Diamanté Del Rey 

6th - Annie Bishop & Bugsie 

7th - Tia Hulse and Hettie 

8th - Jayne Price & Firethorn Dylan


Class 12 - Arena One Championship Entries

prev next
  • Angela Broadbent & BRSS black espresso
    Angela Broadbent & BRSS black espresso
  • Trudie Ball & Tiny
    Trudie Ball & Tiny
  • Pamela Aitken & Total Eclipse Amira
    Pamela Aitken & Total Eclipse Amira
  • Geraldine Price & South Down Desert Star
    Geraldine Price & South Down Desert Star
  • Shanice Monks and Cracker
    Shanice Monks and Cracker
  • Tia Hulse and Hettie
    Tia Hulse and Hettie
  • Daniella Filintan & Zephyrin Firefly
    Daniella Filintan & Zephyrin Firefly
  • Tia Hulse and Crunchie
    Tia Hulse and Crunchie
  • Freja Noble Jennings & ponies
    Freja Noble Jennings & ponies
  • Chloe Flounders & Snowflake
    Chloe Flounders & Snowflake
  • Leo Elsegood & Oakley
    Leo Elsegood & Oakley
  • Kris Bryant & Glory
    Kris Bryant & Glory
  • Daniella Filintan & Zephyrin Firefly
    Daniella Filintan & Zephyrin Firefly
  • Tia Hulse
    Tia Hulse
  • Laura Hudd & Poultney Spring Blossom
    Laura Hudd & Poultney Spring Blossom
  • Rebekah Flounders & Lyla
    Rebekah Flounders & Lyla
  • Charlotte Rowland and Miami metro
    Charlotte Rowland and Miami metro
  • Jo Johnston and Louis
    Jo Johnston and Louis
  • Fi Grabham & Fanta
    Fi Grabham & Fanta
  • Karen Birchall & Penrhos Ceri
    Karen Birchall & Penrhos Ceri
  • Andrea Wilkinson & Pablo
    Andrea Wilkinson & Pablo
  • Mandy Phillips & Prince
    Mandy Phillips & Prince


Arena One Championship RESULTS


Champion - Tia Hulse & Hettie

Reserve Champion -  Charlotte Rowland & Miami Metro



Arena two - Colours, Conformation, Condition & Class! Photo Classes - Rosettes 1st - 8th Place + Specials (where awarded) - Prize to 1st place - £3.50 per class


Class 13 - Condition and Turn out: Ridden -  Sponsored by Time To Shine Equine


1st - Laura Bosworth and Gilly
2nd - Tia Hulse and Crunchie
3rd - Jo Johnston and Louis
4th - Emma Reader and Bitofamadam
5th - Tia Hulse and Abby
6th - Sibella Valentine and Eddy
7th - Kate Gallamore and Little town Lola
8th - Tia Hulse and Hattie


Class 14 - Condition and Turn out: In Hand – Sponsored by The Ripley Collection www.theripleycollection.co.uk.


1st - Mary Johnson & Bobby Joe

2nd - Annie Bishop & Ellexa

3rd - Mandy Phillips & Prince

4th - Laura Hudd & Poultney Spring Blossom

5th - Sibella  Valentine & Eddy

6th - Virginia Draper & Diamante Del Rey

7th - Jessica Brick & Dewisant Gwain

8th - Tia Hulse & Wispa


Class 15 - Prettiest Mare - Sponsored by The Horsebox Company www.thehorseboxcompany.co.uk.


1st - Kate Gallamore & Littletown Lola

2nd - Kirstie Diprose & Santarosa Hit

3rd - Jemma Colborne & Luna

4th - Kate Gallamore & Speckles

5th - Dawn Patterson & Sasha

6th - Victoria Toulmin & Sjarai

7th - Tia Hulse and Abby

8th - Kris Bryant & Glory 2


Class 16 - Handsomest Gelding (& Stallion) -  Sponsored & judged by Totally Turmeric www.totallyturmeric.co.uk


1st - Virginia Draper & Diamante Del Rey

2nd - Laura Bosworth & Gilly

3rd - Sibella Valentine & Eddy

4th - Jo Johnston & Louis

5th - Chris Coates & Randy

6th - Heidi Clifton & Merlin

7th - Ellaine Sullivan & Blue

8th - Suzan Van Rhoon & Fluffy


Class 17 - Conformation, Condition, & Class - Sponsored by J Johnson Transport Services 


1st - Tia Hulse & Wispa 

2nd - Beth Linzell & Regal Rozina 

3rd - Chris Coates 

4th - Daniella Flintan & Zephyrin Firefly 

5th - Jayne Price & Firethorn Shakira 

6th - Jo Johnston & Louis 

7th - Kayleigh Ferreria & Ridinghill Silver Sunrise 

8th - Sibella Valentine & Eddy


Class 18 - Magical Movers - Sponsored & Judged by Nibbleze www.nibbleze.net.


1st - Sibella Valentine & Eddy
2nd - Suzanne Bostock & Jemima
3rd - Andrea Gilder & Sea Maus
4th - Kris Bryant & Glory
5th - Alice Cooper & Merlyn
6th - Chris Coates & Charlie
7th - Karen Birchall & Penrhos Ceri
8th - Kayleigh Ferreira & Ridinghill Silver Sunrise


Class 19 – Best Mane/Tail - Dedicated to Vernon


1st - Geraldine Price  & South Down Desert Star. Wow the tail of dreams!

2nd - Rachael Hurd & Gabriels Little Tiffany. absolutely love this one

3rd - Laura Hudd & Poultney Spring Blossom

4th - Charlotte Rowland & Bobby

5th - Daniel Coates & Lacy

6th - Kate Gallamore & Speckles

7th - Trudie Ball & Bob

8th - Steph Farrar & Sebastian


Class 20 – Retirees (then & now) 


1st - Kate Davis and Crumpet

2nd - Geraldine Price & Tara

3rd  - Kayleigh Ferreira & Angus

4th - Andrea Gilder & Vienna

5th - Meg trott and Blackjack

6th - Andrea Gilder & Cora

7th - Charlotte Porter & Sadie

8th - Andrea Gilder & Cherry


Class 21 - Best Horse - Dedicated to Dunaire Hero


1st - Tia Hulse and Hettie - gorgeous horse and a very happy looking partnership 

2nd - Steph Farrar and Sebastian - this horse looks like loads of fun!

3rd - Tia Hulse and Crunchie - lovely well presented lad

4th - Suzanne Bostock and Gemima 

5th - Suzanne Morris and Lexi

6th - Sibella Valentine and Eddy

7th - Andrea Wilkinson and Pablo

8th - Kayleigh Ferreira and Ridinghill Silver Sunet 

Special - Jo Johnson and Louis

Special - Virginia Draper and Diamanté Del Rey 


Class 22 - Best Pony 


1st - Daniella Flintan and Zephyrin Firefly - A versatile and fun allrounder!
2nd - Chloe Rose and Ella
3rd - Kate Gallamore and Little town Lola
4th - Jessica Brick and Dewisant Gwain
5th - Katie Gentry and Red
6th - Sophie Hands and Toffee
7th - Daniel Coates and Lacey
8th - Jess Charlton and Willoughby


Class 23 - Before & After 


1st - Amanda Bettsworth & Tango

2nd - Kirsty Jenkins & Anyone Can Whistle

3rd - Daniella Flintan & Zephyrin Firefly

4th - Tina Johnson & Sally

5th - Kate Davis & Crumpet

6th - Virginia Draper & Diamanté Del Rey

7th - Suzanne Morris & Lexi

8th - Kayleigh Ferreira & Lucy.


Class 24 - Arena Two Championship Entries

prev next
  • Rachael Hurd & Gabriels Little Tiffany
    Rachael Hurd & Gabriels Little Tiffany
  • Geraldine Price & South Down Desert Star
    Geraldine Price & South Down Desert Star
  • Tia Hulse and Wispa
    Tia Hulse and Wispa
  • Beth Linzell & Regal Rosina
    Beth Linzell & Regal Rosina
  • Tia Hulse and Crunchie
    Tia Hulse and Crunchie
  • Laura Bosworth & Gilly
    Laura Bosworth & Gilly
  • Chloe Rose & Ella
    Chloe Rose & Ella
  • Daniella Flintan & Zephyrin Firefly
    Daniella Flintan & Zephyrin Firefly
  • Laura Bosworth & Gilly
    Laura Bosworth & Gilly
  • Virginia Draper & Diamante Del Rey
    Virginia Draper & Diamante Del Rey
  • Steph Farrar & Sebastian
    Steph Farrar & Sebastian
  • Tia Hulse and Hettie
    Tia Hulse and Hettie
  • Sibella Valentine & Eddy
    Sibella Valentine & Eddy
  • Suzanne Bostock & Jemima
    Suzanne Bostock & Jemima
  • Kirsty Jenkins & Anyone Can Whistle
    Kirsty Jenkins & Anyone Can Whistle
  • Amanda Bettesworth & Tango
    Amanda Bettesworth & Tango
  • Kate Gallamore & Littletown Lola
    Kate Gallamore & Littletown Lola
  • Kirstie Diprose & Santarosa Hit
    Kirstie Diprose & Santarosa Hit
  • Geraldine Price & Tara
    Geraldine Price & Tara
  • Kate Davis and Crumpet
    Kate Davis and Crumpet
  • Annie Bishop & Ellexa
    Annie Bishop & Ellexa
  • Mary Johnson & Bobby Joe
    Mary Johnson & Bobby Joe


Arena Two Championship Results


Champion - Tia Hulse and Hettie

Reserve Champion - Virginia Draper & Diamante Del Rey



Arena three - Fun Classes - Photo Classes - Rosettes 1st - 8th Place + Specials (where awarded) - Prize to 1st place - £3.50 per class


Class 25 - Best Newcomer –  Dedicated in memory of Alan Hulse


1st - Chloe Flounders & Snowflake

2nd - Leo Elsegood & Oakley

3rd - Rebekah Flounders & Lyla

4th - Daya Houghton & Amy

5th - Sophie Hand & Billy Back row

6th - Elsie Spicer and Izzy

7th - Jayne Price & Firethorn Modestine

8th - Mandy Phillips & Prince


Class 26 - Best Calendar Shot: November - Dedicated in memory of Pollyanna. 


1st - Emily Hebdon - Murphy, Timothy and Teddy.. Such a lovely photo of 3 gorgeous faces.
2nd - Kirsten Diprose Galaxy loved the idea of riding through poppies for rememberance. 
3rd - Sarah Rees & Guinness - I'm very jealous of the location 
4th - Kris Bryant & Glory.
5th - Kim Miller & Archie
6th - Ellaine Sullivan & Blue
7th - Kris Bryant - Glory 3
8th -Teri Mcneil - Molly


Class 27 – Happy Hacking –  Sponsored by Ride-Safe www.ride-safe.co.uk


1st - Kris Bryant & Duke

2nd - Virginia Draper & Diamanté Del Rey

3rd - Kris Bryant & Glory

4th - Maddy Gralak & Jack

5th - Kate Gallamore & Littletown Lola with Speckles

6th - Andrea Wilkinson & Pablo

7th - Kim Miller & Bengy

8th - Lesley Flounders & Family


Class 28 – Make Me Smile - Sponsored by Mollichaff Complete Feeds www.horsehage.co.uk.  


1st - Angela Broadbent & BRSS Coconut Rough
2nd - Harvey Family & Meadow
3rd - Angela Broadbent & Big Red & Friends
4th - Mary Johnson & Bobby Joe
5th - Chris Coates & Pair
6th - Emma Maurice & Mazey
7th - Charlotte Porter & Gus
8th - Dawn Patterson & Bridget the Midget
Special - Daniel Coates & Lacey


Class 29 - In Memory Of - Dedicated in memory of Blue Boy. 


1st - Rachel wood and Delmonte

2nd - Tia Hulse and Max

3rd - Yarrow Chia-Bendle and Stasia

4th - Alison Clarke and Monty

5th - Emily Hebden and Comet

6th - Trudie Ball and Pollyanna

7th - Sammie Mitchell and Rio

8th - Rachel Hosley and Bracken


Class 30 - Wardrobe Malfunctions.  


1st - Sarah Rees & Guinness

2nd - Sibella Valentine & Eddy

3rd - Hilary Minshall & Holly May

4th - Stacey Holt and Hugo

5th - Ros Jones & Bapsford

6th - Steph Farrar and Sebastian

7th - Julie Hooton and Buster

8th - Tia Hulse & Wispa


Class 31 - Horse & Hound 


1st - Rachael Hurd & Kimi, Tiff & Jessie

2nd - Harvey Family & Meadow with Olive

3rd - Jacq Walden & Chocolat

4th - Kayleigh Ferreira & Lucy and Breeze

5th - Trudie Ball & Rocky

6th - Kate Gallamore & Littletown Lola with Magic

7th - Vicki Yates & Kez and Marley

8th - Virginia Draper & Diamanté Del Rey


Class 32 – Thrills and Spills! - Sponsored & Judged by SB Animal & Equine Art www.sbanimalart.co.uk. 


1st - Carmen Reeves & Foxworthy Tanzy
2nd - Tia Hulse
3rd - Charlotte Rowland & Miami
4th - Suzan Van Rhoon
5th - Heidi Clifton & Merlin
6th - Steph Farrar & Amigo
7th - Eve Batty & Wally 2
8th - Ros Jones & Monkey 


Class 33 - Most Scenic Photo - Sponsored and judged by PJAMA Pet Portraits & Other Doodles


1st - Kim Miller and Bengy, maybe it’s because I’m Scottish, I just love the natural rugged look to this photo, beautiful colours too

2nd - Kris Bryant and Duke, Spectacular scenery!

3rd - Sophie Huntley and Little Miss Blackberry, a lovely peaceful feel to this and I love the contrast against that stunning sky

4th - Maddy Galak and Jack, this looks like Jack should be a knights horse!

5th - Sarah Rees and Guinness, they are certainly enjoying those panoramic views!

6th - Virginia Draper and Diamanté Del Ray, another spectacular place to see from horseback.

7th - Suzanne Bostock and Mia, nice to say hi to the locals!

8th - Sibella Valentine and Eddie, looks like the perfect sunset ride.


Class 34 - Best Equestrian Meme - Sponsored by Jumpstack and More www.jumpstackandmore.co.uk


1st - Ros Jones & Ben - Brilliant and so cute!

2nd - Rachael Hurd & Kimi - made me laugh out loud!

3rd - Kris Bryant with Glory & Murray

4th - Rachael Hurd & Kimi 2

5th - Natalie Dingle & Vinur

6th - Sophie Hands & Billy Back Row

7th - Kate Gallamore & Littletown Lola

8th - Stacy Holt & Hugo

Special - Josie Hatchel & Glory


Class 35 – Funny Faces -  Sponsored by TeenEquine www.teenequine.co.uk. 


A fun class to judge, I really enjoyed this one!

1st - Jacq Walden and Chocolat...this one really made me laugh out loud! Reminded me if Donkey from Shrek!
2nd - Victoria Toulmin and Sjarai
3rd - Kayleigh Ferreira and Angus
4th - Mary Johnson and Bobby Joe
5th - Charlotte Rowland and William
6th - Jayne Price and Firethorne Dylan
7th - Heidi Clifton and Merlin
8th - Kayleigh Ferreira and Lucy


Class 36  - Best Action Shot - Sponsored & Judged by JPo Equine   julietpone.wixsite.com/photography


1st - Angela Broadbent and BRSS Hokey Pokey – absolutely loved this one, caught at a perfect moment and what a massive jump for a tiny pony!

2nd - Tia Hulse and Hettie 2 – brilliant and very amusing!

3rd - Kris Bryant and Glory – very dynamic and love the light, could be a movie pair!

4th - Chris Coates and Charlie – this is an ‘edge of your seat’ photo if I’ve ever seen one, what a gorgeous horse!

5th - Charlotte Rowland and Ernie – I know plenty of bigger horses that wouldn’t go over that, what a fabulous pony!

6th - Sara McComb and Texas and CLAS ACT – what a beautiful pair snapped at the right second

7th - Trudie Ball and Bob – gorgeous cob, must be hard to manage all that hair!

8th - Sibella Valentine and Eddy – this one made me laugh, well sat by the looks of things


Class 37 - Arena Three Championship Entries

prev next
  • Tia Hulse and Max
    Tia Hulse and Max
  • Rachael Wood & Delmonte
    Rachael Wood & Delmonte
  • Chloe Flounders & Snowflake
    Chloe Flounders & Snowflake
  • Leo Elsegood & Oakley
    Leo Elsegood & Oakley
  • Victoria Toulmin & Sjarai
    Victoria Toulmin & Sjarai
  • Jacq Walden & Chocolat
    Jacq Walden & Chocolat
  • Angela Broadbent & BRSS Hokey Pokey
    Angela Broadbent & BRSS Hokey Pokey
  • Tia Hulse and Hettie
    Tia Hulse and Hettie
  • Emily Hebdon & Murphy, Timothy and Teddy
    Emily Hebdon & Murphy, Timothy and Teddy
  • Kirstie Diprose & Galant
    Kirstie Diprose & Galant
  • Rachael Hurd & Kimi
    Rachael Hurd & Kimi
  • Ros Jones and Ben
    Ros Jones and Ben
  • Kim Miller & Bengy
    Kim Miller & Bengy
  • Kris Bryant & Duke
    Kris Bryant & Duke
  • Carmen Reeves & Foxworthy Tanzy
    Carmen Reeves & Foxworthy Tanzy
  • Tia Hulse
    Tia Hulse
  • Kris Bryant & Duke
    Kris Bryant & Duke
  • Virginia Draper & Diamanté Del Rey
    Virginia Draper & Diamanté Del Rey
  • Sarah Rees & Guinness
    Sarah Rees & Guinness
  • Sibella Valentine & Eddy
    Sibella Valentine & Eddy
  • Harvey Family & Meadow with Olive
    Harvey Family & Meadow with Olive
  • Rachael Hurd & Kimi, Tiff & Jessie
    Rachael Hurd & Kimi, Tiff & Jessie
  • Harvey Family & Meadow
    Harvey Family & Meadow
  • Angela Broadbent & BRSS Coconut Rough
    Angela Broadbent & BRSS Coconut Rough


Arena Three Championship Results


Champion - Emily Hebdon - Murphy, Timothy and Teddy

Reserve Champion - Ros Jones & Ben



Class 38 -  SUPREME CHAMPIONSHIP Entries

prev next
  • Emily Hebdon & Murphy, Timothy and Teddy
    Emily Hebdon & Murphy, Timothy and Teddy
  • Tia Hulse and Hettie
    Tia Hulse and Hettie
  • Tia Hulse and Hettie
    Tia Hulse and Hettie