May 2020 Results



SUPREME CHAMPIONSHIP results judged by The Mane Show. 

THE SUPREME CHAMPIONS of the May 2020 show are - 


Lily Nadir & Snowy's Pride 


What a super pony Snowy's Pride is, turning his hoof to everything from looking at this photo  A super stamp of pony and every childs dream. A very deserving winner of the May Supreme Champion title. Congratulations Lily.


prev next
  • Lily Nadir & Snowy's Pride
    Lily Nadir & Snowy's Pride



Everyday Dressage

Results of the May Everyday Dressage Training Test 1

1st - Frankie Parr and Bella 72.10%
2nd - Eva Salvanou and The Irish Artist 70.26%
3rd - Caitlin Irish and Little Firecracker 69.73%
4th - Sorrel Griffiths and Ascot 68.42%
5th - Jenny Allport and Bakeburn Juliette 68.15%
6th - Lucy Cassidy and Wild Summer 67.63%

Jo Marsden and Thorneyside Chester 67.36%
Caitlin Irish and On Reflection 65.78%
Sophie Mellor and Rhona 64.73%
Roxanne Isbell and Nellie 64.73%


Results of the May Everyday Dressage Training Test 2

1st - Jenni Evans and Mikey 72.63%
2nd - Stacey Barr and Danish Blues 70.26%
3rd - Frankie Parr and Bella 69.73%
4th - Eva Salvanou and The Irish Artist 68.94%
5th - Ciara O’Keefe and The Flaming Rocket
6th - Yasmin Coombes and Babe 65.26%

Arlia Lynn- Farmery & Gypsy Prince 61.31%





Equestrian Showing Online


Arena One - Traditional Showing/Breeds/Types - Photo Classes - Rosettes 1st - 8th Place + Specials (where awarded) - Prize to 1st place - £3.50 per class.

 

Class 1 – Best Ridden Horse/Pony - Sponsored by SB Animal & Equine Art www.sbanimalart.co.uk

1st Amy Harris & Bureside Autumn Mist
2nd Bella Woodhouse & Skyline Robin
3rd Sophie Cartmell & Stanley Grange Regal Consort
4th Francesca Paletta and Jethro
5th Lily Nadir & Mullentine Sure Diamond
6th Hannah Powis & Narmi
7th Mercedes Pemberton-Finch & Zimho
8th Karina Hamelin & Gem
Special
Jenny Shaw & Mcree



Class 2 - Best In Hand Horse/Pony - Sponsored by The Ripley Collection www.theripleycollection.co.uk.

1st Jamie Rashbrook & Star Dream
2nd Tammy Burge & Moorfarm Bandsman
3rd Eileen Melvin & Inca slew
4th Sophie Cartmell & Stanley Grange Regal Consort
5th Amy Harris & Bureside Autumn Mist
6th Dawn Bacchus & Desert Sea
7th Kelsey Logan & Bogton
8th Emma Cahill & Dreamtime Delta
Special
Laurie LaMontagne & Oatie.
Debbie Hornby & Donkan

 

Class 3 Veteran 15+
Judged by Mr. Johnny Simpson (Panel Judge VHS)

1st Sarah Tucker & Olanta (24yrs)
Clean boned with good limbs and shows a good top line. It has good ground coverage and produced well.
2nd Sam Prior & Daisy(27yrs)
3rd Bella Woodhouse & Skyline Robin(22yrs)
4th Virginia Draper & Diamante Del Rey(15yrs)
5th Ami Measor & Stamford Pride(18yrs)
6th Mercedes Pemberton-Finch & HippityHoy (17yrs)
7th Tammy Burge & Gristhills vip Charlie(17yrs)
8th Freja Noble-Jennings and Rosslayne Gavotte (25yrs)
Special
Paula Griffiths &Pridey(38yrs)
Shanice Hutton & Farah(35yrs)
Naomi Stevens &Chloe(33yrs)

 

Class 4 - Youngstock - Sponsored by JAMArt Studio & Gallery

1st Tammy Burge & Moorfarm Bandsman(2yr old)
2nd Sarah Newman & Heathviews Welsh Wizard (3yrs)
3rd Katie Heath & Savouretti (3yrs)
4th Olivia Barrett & Bertie(3yrs)
5th Jessica Warner & Ciliane Eros
6th Diane Tutty & Caluka UK Dusk till Dawn
7th Adeline Ross & Cullenbay Served A Double (2yrs)
8th Hannah Harvey(Kris Bryant) & Phoenix


Class 5 – Foreign Breeds

1st Ami Measor & Stamford Pride
2nd Caluka UK Dusk till Dawn
3rd Charlotte Temple & Lottie's Disney
4th Virginia Draper & Diamante Del Rey
5th Sarah Tucker & Olanta
6th Kayleigh Hood & Harry de L'Heute
7th Amy Black & Arielle
8th Emily Harnum & Monte


Class 6 Best All Rounder - Sponsored by Nibbleze www.nibbleze.net Judged by sponsor.

1st Amy Harris & Bureside Autumn Mist
2nd Hannah Harvey(Kris Bryant) & Meadow
3rd. Sam Dyke & Blaze(4yrs)
4th. Freja Noble-Jennings and Rosslayne Gavotte
5th. Kris Bryant & Glory
6th. Freya Jolley & Danny
7th. Hannah Bunting & Khalisa
8th. Caitlin Irish & Little Fire cracker


Class 7 - Best Cob/Cob Type

1st Tonya Fortune & Paddy Sox
2nd Tracy French & Henry
3rd Alice Cooper & Merlyn
4th Hayleigh Cutler & Jack
5th Andrea Vizard & Merlin
6th Sarah Jane Beveridge & Dexter
7th Tracy Weston & Glaven's Velvet Touch
8th Sharon Walton & Heathcliffe

 

Class 8 Combined Training Sponsored by Airframe Assemblies Ltd www.airframes.co.uk

1st Mercedes Pemberton-Finch & HippityHoy
Beautiful action very well done
2nd Sarah Jane Beveridge & Archie
Nicely put together well done
3rd Beatriz Dugdale & My Dancer
4th Charlotte Clear & Big Meadoe Ollie
5th Sam Prior & Daisy
6th Sheila Clements and CasPar
7th Lily Forest & Atchinson's Patch
8th Alice Cooper & Merlyn
Special
Amy Harris Waxwing Rigmarole,


Class 9 Sports Horse

1st Lily Nadir & Mullentine Sure Diamond
2nd Hannah Powis & Narmi
3rd Anne Cooper & Fin
4th Mercedes Pemberton-Finch & Zimho
5th Rachel Walsh & Donn
6th Bella Woodhouse & Skyline Robin
7th Kris Bryant & Glory
8th Jenny Shaw & Mcree

I could place you all, very well done all horses and riders.


Class 10 Best Driving Photo

1st Alison Walker & Luna
2nd Sarah Jane Beveridge & Dexter
3rd Laurie LaMontagne & Captain Courageous
4th Andrea Wilkinson & Bella
5th Jennifer Bennette
6th Hannah Harvey (Kris Bryant)& Meadow
7th Laurie LaMontagne & Peanut
8th Emily Woodley & Chancer



Class 11 - Arena One Championship Entries 

prev next
  • Mercedes Pemberton-Finch & HippityHoy (17yrs)
    Mercedes Pemberton-Finch & HippityHoy (17yrs)
  • Hannah Harvey(Kris Bryant) & Meadow
    Hannah Harvey(Kris Bryant) & Meadow
  • Ami Measor & Stamford Pride
    Ami Measor & Stamford Pride
  • Caluka UK Dusk till Dawn
    Caluka UK Dusk till Dawn
  • Tammy Burge & Moorfarm Bandsman
    Tammy Burge & Moorfarm Bandsman
  • Tammy Burge & Moorfarm Bandsman(2yr old)
    Tammy Burge & Moorfarm Bandsman(2yr old)
  • Tonya Fortune & Paddy Sox
    Tonya Fortune & Paddy Sox
  • Alison Walker & Luna
    Alison Walker & Luna
  • Jamie Rashbrook & Star Dream
    Jamie Rashbrook & Star Dream
  • Tracy French & Henry
    Tracy French & Henry
  • Hannah Powis & Narmi
    Hannah Powis & Narmi
  • Lily Nadir & Mullentine Sure Diamond
    Lily Nadir & Mullentine Sure Diamond
  • Bella Woodhouse & Skyline Robin
    Bella Woodhouse & Skyline Robin
  •  Amy Harris & Bureside Autumn Mist
    Amy Harris & Bureside Autumn Mist
  • Amy Harris & Bureside Autumn Mist
    Amy Harris & Bureside Autumn Mist
  • Sarah Newman & Heathviews Welsh Wizard (3yrs)
    Sarah Newman & Heathviews Welsh Wizard (3yrs)
  • Sarah Tucker & Olanta (24yrs)
    Sarah Tucker & Olanta (24yrs)
  • Sarah Jane Beveridge & Archie
    Sarah Jane Beveridge & Archie
  • Sarah Jane Beveridge & Dexter
    Sarah Jane Beveridge & Dexter
  • Sam Prior & Daisy(27yrs)
    Sam Prior & Daisy(27yrs)

 Arena One Championship Results 


Champion -   Amy Louise Harris & Bureside Autumn Mist

Reserve Champion -   Jamie Rashbrook & Star Dream




Arena two - Colours, Condition & Conformation - Photo Classes - Rosettes 1st - 8th Place + Specials (where awarded) - Prize to 1st place - £3.50 per photo class

 

Class 12 Condition and Turnout - Sponsored by Equine Answers Premium Supplements www.equineanswers.co.uk

As the judge, I apologise if this seems like a platitude but all of you submitted fabulous entries. It was exceptionally difficult to judge but congratulations to all who got placed – you really showed your horses off to their best advantage.

1st – Eileen Melvin & Inca Slew – outstanding condition and presentation
2nd – Tracy Weston & Glavens Velvet Touch – immediately caught my eye, super condition
3rd – Sam Prior & Daisy – exceptional condition at 25
4th - Sarah Tucker & Olanta – fabulous condition
5th – Rebekah O’Neill & Lammerside Look At Me
6th – Charlotte Temple & Lottie’s Disney
7th – Virginia Draper & Diamante Del Ray
8th – Tammy Burge & Moorfarm Bandsman

Sp – Lily Nadir & Snowy’s Pride
Sp – Sophie Cartmell & Stanley Grange Regal Consort
Sp – Amy Harris & Waxwing Rigmarole
Sp – Penny O’Connor & Jack


13 Charming Chestnuts Palominos & Duns

1 Tammy Burge & Gristhills VIP Charlie
2 Eileen Melvin & Inca Slew
3 Sophie Cartmell & Grange Regal Consort
4 Sarah Newman & Heathviews Welsh Wizard
5 Kendall Young Honeysuckle
6 Rebekah O’Neill & Pioneers Gold
7 Amy Harris & Bureside Autumn Mist
8 Laurie La Montagne & Oatie.
Special
Jessica Warner & Ciliane Eros


Class 14 – Beautiful Bays & Blacks

1st Beth Linzell & Rosie
2nd Lizzie Dent & Lunesdale Monarch
3rd Virginia Draper & Diamante Del Rey
4th Tammy Burge & London Cockney Rebel
5th Alice Cooper & Merlyn
6th Vanessa Keal & PJ
7th Laurie LaMontagne & Peanut
8th Rebekah O'Neill & Clonroe MP


Class 15 - Classy Coloureds (skewbald, piebald, roan, appaloosa,etc)
(Please note a single photo was requested for this class)

1st Sarah Jane Beveridge & Dexter
2nd Hannah Weston Sayer & Moorefield House Picasso
3rd Tammy Burge & Moorfarm Bandsman
4th Charlotte Temple & Lottie's Disney
5th Sam Davies & Blaenpant Tiny
6th Hayleigh Cutler & Jack
7th Emily Corten & Pebbles
8th Mandy Knapp & Whisper
Special
Olivia Barrett & Chelsea
Mercedes Pemberton-Finch & HippityHoy

 

Class 16 Gorgeous Greys

1st Bella Woodhouse & Skyline Robin
2nd Lily Nadir & Snowy’s Pride
3rd Jenni Scurr & Bosco
4th Alice Watts & Smokey Man
5th Hayley Simpkin & Cui Sesame
6th Amy Harris & Aberville Miss Money Penny
7th Kensa Young & Honeysuckle
8th Leigh Webb & Edenbrae Orion
Special
Nicole Evans & Nimbus
Zoe Chappell & Ebony


Class 17 - Perfect Peepers (Eyes)

1st Carolyn Wildgoose & Darkskies Midnight Silhouette
2nd Zoe McCarthy & Deildre Breezy
3rd Dakota Knapp & Remy
4th Dawn Bacchus & Amezola
5th Hannah Powis & Narmi
6th Madison Clement & Maisie & Baxter
7th Doireann Sagarzazu(aged 7) & Lightning
8th Rebecca Middleton & Aillie


Class 18 Natural Portrait

1st Sam Davies & Blaenpant Tiny
2nd Caroline Ball & Pixi
3rd Roxanne Isbell & Nellie
4th Dakota Knapp & Remy
5th Kris Bryant & Glory
6th Ruby Hanley(Tracy) & Lady Lil Spot
7th Debbie Hornby & Nelson
8th Ingrid Jolley & Danny

 

Class19 Prettiest Mare

1st Tracy Weston & Glaven’s Summer Breeze
2nd Kim Edgerley & Astra
3rd Rozel Le Cornu & Cara
4th Seana McGarry & ISPCA Marge
5th Tracy Weston Galvan’s Velvet Touch
6th Laura Albutt & Honey Bee
7th Sarah Tucker & Olanta
8th Mandy Knapp & Whisper
Special
Carolyn Wildgoose & Darkskies Midnight Silhoutte


Class 20 - Handsomest Gelding

1st Sophie Glossop & Max
2nd Hannah Weston Sayer & Moorefield House Picasso
3rd Katie Heath & Savouretti
4th Tammy Burge & Gristhills vip Charlie
5th Penny O'Connor & Jack
6th Bella Woodhouse & Skyline Robin
7th Jackie Herbert & Anfield Star
8th Emily Harnum & Monte

 

Class 21 Fabulous Featherss

1st Sara McComb & Back2Black
2nd Sam Davies & Blaenpant Tiny
3rd Tracy French & Henry
4th Rebekah O'Neill & Lammerside Look At Me
5th Hayleigh Cutler & Jack
6th Hannah Gillard & Finlay
7th Poppy Broom & Ozzie
8th Beverley Crispin & Nellie



Class 22- Arena Two Championship Entries


prev next
  •  Sara McComb & Back2Black
    Sara McComb & Back2Black
  • Tammy Burge & Gristhills vip Charlie
    Tammy Burge & Gristhills vip Charlie
  • Sophie Glossop & Max
    Sophie Glossop & Max
  • Lily Nadir & Snowy's Pride
    Lily Nadir & Snowy's Pride
  • Eileen Melvin & Inca slew
    Eileen Melvin & Inca slew
  • Eileen Melvin & Inca slew
    Eileen Melvin & Inca slew
  •  Lizzie Dent & Lunesdale Monarch
    Lizzie Dent & Lunesdale Monarch
  • Bella Woodhouse & Skyline Robin
    Bella Woodhouse & Skyline Robin
  • Sam Davies & Blaenpant Tiny
    Sam Davies & Blaenpant Tiny
  • Zoe McCarthy & Deildre Breezy
    Zoe McCarthy & Deildre Breezy
  • Beth Linzell & Rosie
    Beth Linzell & Rosie
  • Sam Davies & Blaenpant Tiny
    Sam Davies & Blaenpant Tiny
  • Carolyn Wildgoose & Darkskies Midnight Silhouette
    Carolyn Wildgoose & Darkskies Midnight Silhouette
  • Hannah Weston Sayer & Moorefield House Picasso
    Hannah Weston Sayer & Moorefield House Picasso
  • Hannah Weston Sayer & Moorefield House Picasso
    Hannah Weston Sayer & Moorefield House Picasso
  • Kim Edgerley & Astra
    Kim Edgerley & Astra
  • Tracy Weston & Glaven's Summer Breeze
    Tracy Weston & Glaven's Summer Breeze
  • Tracy Weston & Glaven's Velvet Touch
    Tracy Weston & Glaven's Velvet Touch
  •  Sarah Jane Beveridge & Dexter
    Sarah Jane Beveridge & Dexter
  • Caroline Ball & Pixie
    Caroline Ball & Pixie

 Arena Two Championship Results


Champion -   Tammy Burge & Gristhills VIP Charlie

Reserve Champion -   Eileen Melvin & Inca Slew



Arena Three - Fun Classes - Photo Classes - Rosettes 1st - 8th Place + Specials (where awarded) - Prize to 1st place - £3.50 per  photo class 


Class 23 - Best Newcomer

1st Melanie Osguthorpe & Neros Spirit
2nd Amy Harris & Pennydown Champagne Charlie(3 wks)
3rd Lucy Ross & Cadaran Cadenza
4th Emily Laurenson & Clothie Night Lightning
5th Francesca Paletta and Jethro
6th Billy Jo Howe(Ruth) & Willow
7th Debbie Hornby & Donkan
8th Jenny Shaw & Mcree
Special
Seana Mcgarry & ISPCA Marge
Hannah Bunting & Khalisa

 

Class 24 Best Calendar Shot - May

1st Amy Harris & Bureside Autumn Mist
2nd Julie Williams & Woody
3rd Kirstin Parker & Ardfry Balthazar
4th Linda McBain & Penny & Maisie.
5th Kris Bryant & Copper & Apple
6th Hannah Powis & Narmi
7th Tracy Weston & Glaven's Ebony
8th Emily Harnum & Monte

 

Class 25 Make Me Smile Sponsored by Totally Turmeric www.totallyturmeric.co.uk

1st Eloise Hilton & Palace Land of Magic
2nd Seana McGarry & ISPCA Marge
3rd Rachel Hurd & Tiffany
4th Debbie Buckle & Pringle
5th Lily Forest & Atchinson's Patch
6th Vanessa Keal & PJ
7th Carolyn Wildgoose & Rosie
8th Tracey Weston & Bambi

 

Class 26 Way back When
What a super enjoyable class to judge, so many memories.

1st Aurelia Hall & Pedro and friends
Loved the different generations here, wonder how old the donkey was.
2nd Diane Tutty & Primrose & Foal(1915)
3rd Kris Bryant (60 yrs ago)
4th Vicky Glaze (John Glaze) & Jimmy Jenny Ben Ruby
5th Wendy Burdett & Starsky 1977
6th Ingrid Jolley (14yrs) & Cyricet
7th Laurie LaMontagne & Jill
8th Carolyn Wildgoose & Penks


Class 27 – In Memory of

1st Lauren Pickles & Wellbroe Danny
2nd Lily Forest & Louise
3rd Megan Dean & Shimmer
4th Elaine Stoner & Mouse
5th Andrea Vizard & Abi
6th Jackie Searles & Tim
7th Alice Watts & Lottie
8th Carolyn Wildgoose & Prince

SPECIAL
Bella Woodhouse & Tiny


Class 28 - Funny Faces

1st Rachael Hurd & Kimi
2nd Destiny Tait & Charlie
3rd Ellen Cochrane & Khalil
4th Sasha O'Connell & Jim
5th Sinead Clear & Marello
6th Tilly Hodkin & Poppy's Pride
7th Kris Bryant & Glory
8th Sarah Newman & Parker & Potter

 

Class 29 Happy Hacking

1st Kirsty Robertson & Odd Job
2nd Amy Harris & Waxwing Rigmarole
3rd Bella Woodhouse & Skyline Robin
4th Alice Cooper & Merlyn
5th Megan Dean & Bob
6th Linda Joseph & Santana Firefox
7th Natasha Adams & Ruby
8th Wendy Burdett & Buddy
Special
Fiona Hughes. & Shannon

 

Class 30 Just For Kids

1st Lily Nadir & Snowy's Pride
2nd Freya Jolley(10yrs) & Danny
3rd Scarlet Wheatley & Pickles.
4th Tasha (10yrs) & Tide
5th Ioan Barrett & Blue
6th Sorcha Sagarzazu(age 12) & Lightning
7th Isobel (Sam Dyke) & Blaze (both 4yrs)
8th Sam Dyke (Millie age 10yrs)
Special
Toby Stretch (4yrs) & Rocky
Billy Jo Howe(Izzy) & Polly
Grace (12yrs)Debbie Froment) & Tony
Amelia Wheatley & Pridey


Class 31 Golden Oldies

1st June Hayes(Kris Bryant)(combined age 119)
2nd Trudy Whelan & Annie (combined age 95yrs)
3rd Tracy Weston & Cody of Holmead (combined age 94yrs)
4th Diane Tutty & Tally(combined. age 90yrs)
5th Wendy Burdett & Buddy(combined age 82yrs)
6th Heather Wadley & Poppy(combined. age 86yrs)
7th Kirstin Parker & Ardfry Balthazar (Comb 80yrs)
8th Andrea Wilkinson & Pablo(comb. age 74yrs)
Special
Fiona Hughes & Shannon(comb.age 77yrs)

 

Class 32 VC1 Best Ridden Horse/Pony

Fantastic videos and great to see what you all do with your horses. Well done everyone.

1st Lily Nadir & Mullentine Sure Diamond
https://youtu.be/Uuowb6i0dBk
What a super versatile pony who loves his jumping. Really showed the fun you share together and loved the music.
2nd Freya Noble-Jennings & Mackney Connies Boy
Great video again showed a variety of activities and well put together with lovely music.
3rd Alice Cooper & Merlyn
Great video and what fun you have together, Merlyn definitely enjoys his jumping, held my breath for a moment! Music brilliant.
4th Amy Harris & Bureside Autumn Mist
Such a brilliant all round pony, so good to see how much you do together.
5th Zoe Chappell & Jupiter
A well ridden test, and shows a lot of promise in the dressage.
6th Sian Ogle & MorenoVIII
Great dressage training, well ridden and super pony.
7th Joanne Marsden & Thorneyside Chester
That was a windy day, glad it all stayed together. Stunning outfit and colours really suit. Lots of potential here.
8th Bella Woodhouse & Skyline Robin
Such a talented pony and loved your beach ride, a pony in a million who can do anything and everything.
Special
Roxanne Isbell & Nellie
This showed a fantastic relationship and bond with your horse, genuine and fun, both enjoying each other.
Fiona Hughes
Loved the Barrel Racing, you looked really good, would love to have seen more. Looked great fun.




Class 33 - Arena Three Championship Entries  


prev next
  • June Hayes(Kris Bryant)(combined age 119)
    June Hayes(Kris Bryant)(combined age 119)
  •  Destiny Tait & Charlie
    Destiny Tait & Charlie
  • Freya Jolley(10yrs) & Danny
    Freya Jolley(10yrs) & Danny
  •  Julie Williams & Woody
    Julie Williams & Woody
  • Lily Nadir & Snowy's Pride
    Lily Nadir & Snowy's Pride
  • Kirsty Robertson & Odd Job
    Kirsty Robertson & Odd Job
  • Lily Forest & Louise
    Lily Forest & Louise
  • Amy Harris & Waxwing Rigmarole
    Amy Harris & Waxwing Rigmarole
  • Diane Tutty & Primrose & Foal(1915)
    Diane Tutty & Primrose & Foal(1915)
  • Trudy Whelan(Wendy B) & Annie
    Trudy Whelan(Wendy B) & Annie
  • Aurelia Hall & Pedro and friends
    Aurelia Hall & Pedro and friends
  • Amy Harris & Bureside Autumn Mist
    Amy Harris & Bureside Autumn Mist
  • Amy Harris & Pennydown Champagne Charlie(3 wks)
    Amy Harris & Pennydown Champagne Charlie(3 wks)
  • Rachael Hurd & Kimi
    Rachael Hurd & Kimi
  • Lauren Pickles & Wellbroe Danny
    Lauren Pickles & Wellbroe Danny
  •  Eloise Hilton & Palace Land of Magic
    Eloise Hilton & Palace Land of Magic
  • Melanie Osguthorpe & Neros Spirit
    Melanie Osguthorpe & Neros Spirit
  • Seana Mcgarry & ISPCA Marge
    Seana Mcgarry & ISPCA Marge


Arena Three Championship Result


Champion -  Lily Nadir & Snowy's Pride

Reserve Champion -   Eloise Hilton & Palace Land of Magic



SUPREME CHAMPIONSHIP Entries-  


prev next
  • Lily Nadir & Snowy's Pride
    Lily Nadir & Snowy's Pride
  •  Eloise Hilton & Palace Land of Magic
    Eloise Hilton & Palace Land of Magic
  • Tammy Burge & Gristhills vip Charlie
    Tammy Burge & Gristhills vip Charlie
  • Eileen Melvin & Inca slew
    Eileen Melvin & Inca slew
  • Jamie Rashbrook & Star Dream
    Jamie Rashbrook & Star Dream
  • Amy Harris & Bureside Autumn Mist
    Amy Harris & Bureside Autumn Mist